İç iletişim

Etkinlik

SoUP Agency çalışan mutluluğu için  elinden ne geliyorsa yapan bir iç iletişim ajansıdır. Çalışma hayatındaki verimin, çalışan motivasyonu ile sağlanacağından emin olan kurumlarla işbirliği yapar.

Neler Yapıyoruz?

Ne tarz etkinlikler yaptığımızı merak ediyorsanız, cevabımız: Biz ekiple bir araya gelelim, eğlenceden kırılıp geçelim istiyorsunuz; diyorsunuz ki bol motivasyonlu olsun, tüm ekip bütün yıl anlata anlata bitiremesin… İsterseniz en klasiğini, isterseniz bambaşkasını organize etmek için biz buradayız!

İletişime Geç

Online Oyunlar

Bir araya gelemediğimiz günlerde motivasyonu sağlamak, takım olduğumuzu hatırlamak ve en önemlisi bolca mutluluk için online oyunlar sizi ve ekibinizi bekliyor.

Online Atölyeler

Tek ihtiyacınız internet:) Ekibin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak sayısız atölye SoUP bünyesinde hizmet veriyor. Bira tadımından, kahveye, sokak lezzetlerinden fotoğrafçılığa kadar bir çok atölye ile sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Seminer ve Eğitimler

Alanında önemli konuşmacılarla bir etkinlik düzenlemek, hem bilgilenmek hem ekip gelişimine katkı sağlamak istiyorsanız; her kuruma özel çalıştığımız dolu içerikler ve konuşmacılar sizi bekliyor.

Büyük şirket toplantıları/Ödül Törenleri/Yıl sonu Toplantıları

Yıl boyunca yapacağınız ya da yapmak isteyip bir türlü harekete geçemediğiniz büyük etkinlikleri A’dan Z’ye sizin için tasarlıyor ve anahtar teslim size emanet ediyoruz:)