Hakkımızda

Birbirinden farklı ama bir o kadar da aynı 2 arkadaşın bir araya gelerek oluşturduğu bir çorba!


Bir iş yapıyorsak mutlaka keyif alarak, eğlenerek, bütün enerjimizle yapıyoruz; bunu yaparken de yaratıcılığımızı, deneyimlerimizi ve birikimimizi en iyi şekilde sizlere sunmayı hedefliyoruz.

İstiyoruz ki sizleri tanıyalım, dinleyelim, aklınızdakini gerçeğe dökelim bunu yaparken de birlikte eğlenelim. Sadece isteklerinizi söyleyin ve gerisini bize bırakın!

SoUP Agency yolculuğuna hoş geldiniz!

Yaklaşım

Yapılan işlerin tekdüze, monoton olmasını sevmeyen dinamik insanlarız. Öyle ofiste sandalye tepesinde bile çok oturamayız, enerjimiz yüksek, keyfimiz yerindedir.

Her yaştan bambaşka insanlarla yaptığımız işler ve deneyimlerimiz sayesinde empati kurar, sizi anlamaya çalışırız. Önceliğimiz karşımızdaki insanı kendimiz gibi görmektir, biz karşı tarafta olsak en iyisini isteriz diye düşünür size de en iyisini vermek için çalışırız.

Ekip

SoUP Agency farklı fikirlerin ve bakış açılarının bir araya gelmesi ile güçlendiğini bilen; eğlenceli ruhlu her işini en mutlu şekilde yapmak isteyen bir grup insanın bir araya gelmesi ile oluştu. Biz birbirinden çok farklı karakterlerde, bir araya gelince tabiri caizse ‘Voltran’ oluşturan, eğlenceyi seven, bir iş yapılıyorsa en kaliteli haliyle yapılsın isteyen tez canlı bir grup arkadaşız!

Yüksek enerji ve bol kahkaha ile çalışan bir ekibiz. En iyi fikirlerin, tastamam işlerin de bu ortamdan çıkacağına inanıyoruz.

Birlikte çalışırken çok eğleniyoruz!

Melek Ülkü Arısoy

Co-Founder

Melda Demirci

Event&Project Manager

Elif Bakırlıoğlu

Co-Founder

Bahadır Van

Supervisor&Presenter