Etkinlik

SoUP Agency olarak, bir etkinlik için ihtiyacınız olan her şeyi sunan bir deneyim tasarladığımızdan emin olmak için, organizasyon ve etkinlik hedefleriniz doğrultusunda tasarlanmış stratejik bir planlama yaparız. Fikirlerin doğduğu, deneyimlerin oluştuğu ve güzel sonuçların bol olduğu bir yer.

Neler Yapıyoruz?

Ne tarz etkinlikler yaptığımızı merak ediyorsanız, cevabımız: Hepsi! Sebepsiz yere 3 kişi toplanacağız ayarlayın derseniz onu da yaparız, sınırları biz değil siz belirleyeceksiniz. İçerikten operasyona, aklınıza gelen, hatta bazen gelmeyen tüm detayları bize bırakabilirsiniz!

İletişime Geç

A’dan Z’ye Etkinlik

Firmanız bu yıl “mutluluk” konsepti üzerine gitmeye karar verdi. Sadece bunu söylediniz ve neye ihtiyacınız var bahsettiniz. İşte bu kadar! Biz fikir üretir, etkinlikleri türetir, size yıllık etkinlik planınızı hazırlarız. Siz hiç düşünmeyin ya da isterseniz elbette düşünün, fikirleriniz her zaman bizi geliştirir. Ama içiniz rahat olsun, çünkü biz sizin yerinize tüm detaylar üzerine çalışıyoruz!

Seminer, Zirve & Panel

Alanında önemli konuşmacılarla bir panel düzenlemek, hem bilgilenmek hem kişisel gelişiminize katkı sağlamak istiyorsanız; aklınızda bir seminer serisi düzenleme fikri var ancak konsept ve içerik türetmekte zorlanıyorsanız taleplerinize uygun çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Konser & Festival

Konser, festival deneyimleri hep hatırlanır, siz de hafızalara kazınan bir tane yapmak mı istiyorsunuz? Yaşasın! En sevdiklerimizden. Hemen planlamaya başlayalım!

İç İletişim Organizasyonları

Biz ekiple bir araya gelelim, eğlenceden kırılıp geçelim istiyorsunuz; diyorsunuz ki bol motivasyonlu olsun, tüm ekip bütün yıl anlata anlata bitiremesin… İsterseniz en klasiğini, isterseniz bambaşkasını organize etmek için biz buradayız!